SPE II

Carl Valentin SPE II este un motor de imprimare industrial conceput pentru imprimarea etichetelor de mare viteză și precizie în sisteme automate de imprimare și aplicare. Construit pentru funcționare continuă, acesta acceptă imprimarea prin transfer termic și imprimarea termică directă și oferă rezultate de imprimare consistente și precise. SPE II este ideal pentru mediile de producție, ambalare și logistică, unde integrarea fiabilă, durabilitatea și performanța industrială sunt esențiale.

SPE II

Carl Valentin SPE II este un motor de imprimare industrial conceput pentru imprimarea etichetelor de mare viteză și precizie în sisteme automate de imprimare și aplicare. Construit pentru funcționare continuă, acesta acceptă imprimarea prin transfer termic și imprimarea termică directă și oferă rezultate de imprimare consistente și precise. SPE II este ideal pentru mediile de producție, ambalare și logistică, unde integrarea fiabilă, durabilitatea și performanța industrială sunt esențiale.

Afișez 1 - 12 din 159 de rezultate

  • -44% Reducere

    Modul de Printare Carl Valentin SPE II

    Carl Valentin SKU: SPE II

    Modul de printare industrială Carl Valentin SPE II — imprimare 300 dpi sau 600 dpi, lăţime de până la 162 mm, cu ecran tactil 7″, USB, Ethernet, RS‑232. Soluţia ideală pentru etichetare, logistică și trasabilitate în producţie.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Interval de prețuri: 23.472,79 lei până la 32.628,86 lei TVA inclus
  • -4% Reducere

    Cablu de alimentare 2m DPM IV Dynacode II IP si SPE II Carl Valentin 9068950

    Carl Valentin SKU: 9068950

    Cablu de alimentare 2m cu mufă și conector pentru imprimante Carl Valentin. Compatibil DPM IV, Dynacode II IP și SPE II – alimentare sigură și fiabilă.

    1 în stoc
    1 în stoc
    MSRP: 58,20 €AutoID: 56,20 € ex. TVA
    376,31 lei 363,00 leiincl. TVA
  • -40% Reducere

    Modul de Printare Carl Valentin SPE II 107/12 Stânga – 9087036C

    Carl Valentin SKU: 9087036C

    Carl Valentin SPE II 107/12 Stânga (9087036C) – modul de printare industrial 300 dpi, orientare stângă, transfer termic, LCD 7", USB, RS232, Ethernet. Ideal pentru linii automate și etichetare de precizie.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 7.089,00 €AutoID: 4.286,10 € ex. TVA
    45.845,69 lei 27.718,68 leiincl. TVA
  • -44% Reducere

    Modul de Printare Carl Valentin SPE II 108/12 - 9086026C

    Carl Valentin SKU: 9086026C

    Carl Valentin SPE II 108/12 (9086026C) – modul industrial 300 dpi, imprimare TT, ecran tactil 7", conectivitate USB, RS232, Ethernet. Ideal pentru aplicații de producție, logistică și trasabilitate.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 7.385,00 €AutoID: 4.119,70 € ex. TVA
    47.759,91 lei 26.642,99 leiincl. TVA
  • Cutie din plastic gri argintiu Carl Valentin 96.45.001

    Carl Valentin SKU: 96.45.001

    Cutia din plastic gri-argintiu oferă protecție sigură pentru accesorii și module Carl Valentin. Ideală pentru depozitare, transport și organizare industrială.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 22,00 € ex. TVA
    142,78 leiincl. TVA
  • Cutie ambalare carcasa desktop Carl Valentin 9968032

    Carl Valentin SKU: 9968032

    Cutie completă pentru carcasă desktop DPM IV și SPE II. Oferă protecție profesională la transport, potrivită pentru service, relocări și depozitare industrială.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 15,50 € ex. TVA
    100,24 leiincl. TVA
  • -7% Reducere

    Unitate de dozare SPE II 10X stanga Carl Valentin 7186592C

    Carl Valentin SKU: 7186592C

    Unitate de dozare SPE II 10X, versiune stânga, pentru configurare industrială flexibilă. Optimizează desprinderea etichetelor în aplicații automate.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 238,20 €AutoID: 221,22 € ex. TVA
    1.540,33 lei 1.430,22 leiincl. TVA
  • -44% Reducere

    Modul de Printare Carl Valentin SPE II 106/12 dreapta - 9086014C

    Carl Valentin SKU: 9086014C

    Carl Valentin SPE II 106/12 Right (9086014C) – modul de printare industrială 300 dpi, orientare dreapta, ecran tactil 7″, USB, RS232, Ethernet. Ideal pentru etichetare automată și OEM.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 6.710,00 €AutoID: 3.766,10 € ex. TVA
    43.394,23 lei 24.356,09 leiincl. TVA
  • -40% Reducere

    Modul de Printare Carl Valentin SPE II 162/12 Dreapta - 9086101C

    Carl Valentin SKU: 9086101C

    Carl Valentin SPE II 162/12 Dreapta (9086101C) – imprimare industrială 300 dpi, 162 mm, fără dispenser, LCD tactil 7", USB, RS232, Ethernet. Ideal pentru etichetare largă desktop în producție și logistică.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 6.855,00 €AutoID: 4.101,50 € ex. TVA
    44.331,98 lei 26.524,41 leiincl. TVA
  • -18% Reducere

    Cablu de date USB 2m Carl Valentin 8902002

    Carl Valentin SKU: 8902002

    Cablu de date USB 2m Carl Valentin 8902002, pentru conectarea imprimantelor Micra II, Pica V, Vita V, Compa V, SPE II, ILX și Compa III la PC. Asigură transfer stabil de date în aplicații industriale de etichetare.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 9,80 €AutoID: 8,06 € ex. TVA
    63,38 lei 52,13 leiincl. TVA
  • Folie de curățare Carl Valentin 97.14.008

    Carl Valentin SKU: 97.14.008

    Folia de curățare pentru capul de imprimare Carl Valentin îndepărtează depunerile fără a deteriora suprafața termică. Ideală pentru întreținerea regulată a imprimantelor industriale.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 7,30 € ex. TVA
    47,21 leiincl. TVA
  • -14% Reducere

    Clemă de fixare Ø 30 mm Carl Valentin 9074943

    Carl Valentin SKU: 9074943

    Clemă Ø30mm pentru fixare verticală a unității de control Carl Valentin. Compatibilitate universală pentru sistemele din producție.

    Cere ofertă pentru disponibilitate
    Cere ofertă pentru disponibilitate
    MSRP: 39,60 €AutoID: 34,32 € ex. TVA
    256,52 lei 221,43 leiincl. TVA