Sistem EloPOS™ E440808 – Sistem POS, Capacitiv Proiectat, 39,6 cm (15,6”), 1366×768 pixeli, Intel Celeron J, 2,5 GHz, RAM: 4 GB, SSD: 128 GB, USB (micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth (clasa 4), Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de acces, audio, DisplayPort, suport VESA (75×75 mm), 10 ms, luminozitate: 187cd, contrast: 400:1, antireflex, Win 10 IoT Enterprise, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (UE), QSG
Prețul inițial a fost: 6.747,67 lei.6.514,05 leiPrețul curent este: 6.514,05 lei. TVA Inclus
Disponibil pentru pre-comenzi
Sistem POS EloPOS™ 15-inch HD, Celeron, Win 10, Wall Mount I/O Hub
EloPOS™ E440808 este un sistem POS all-in-one de 15.6” cu montare pe perete, ideal pentru punctele de vânzare moderne. Dispune de un ecran HD Zero-Bezel, tehnologie PCAP 10-touch, procesor Intel® Celeron® J, 4 GB RAM, 128 GB SSD și vine preinstalat cu Windows 10 IoT Enterprise, oferind o soluție completă și sigură pentru aplicațiile comerciale.
Specificații tehnice – EloPOS™ 15-inch HD, E440808
| Specificație | Detalii |
|---|---|
| Model | EloPOS™ E440808 |
| Display | 15.6″ HD (1366×768), LED, Zero-Bezel, antiglare |
| Tehnologie tactilă | Projected Capacitive (PCAP), 10 puncte simultane |
| Procesor | Intel® Celeron® J, 2.5GHz |
| Memorie RAM | 4 GB DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Sistem de operare | Windows 10 IoT Enterprise |
| Rețea și conectivitate | Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth (clasa 4), Ethernet LAN |
| Porturi disponibile | 3 x powered USB, 2 x RS232, micro-USB, DisplayPort, drawer kickout, audio |
| Montaj | VESA 75×75 mm (fără stand inclus) |
| Timp de răspuns | 10 ms |
| Luminozitate | 187 cd/m² |
| Contrast | 400:1 |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Alimentator, cablu alimentare (EU), ghid de pornire rapidă (QSG) |
| Garanție | 3 ani standard |
🔒 Preinstalat cu Windows 10 IoT Enterprise, acest model este optimizat pentru securitate, fiabilitate și integrare rapidă în orice sistem POS profesional.
Modele disponibile
Produs | SKU | Descriere | Disponibilitate | Preț | Comandă |
|---|---|---|---|---|---|
Sistem EloPOS™ E442161 - Sistem POS, Capacitiv Proiectat, 39,6 cm (15,6''), 1366x768 pixeli, Intel Core i5, 3,5 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, USB (micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth (clasa 4), Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de deschidere, audio, DisplayPort, 10ms, luminozitate: 187cd, contrast: 400:1, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (EU), suport, QSG, se comandă separat: sistem de operare | Precomandă | 10.058,68 lei10.419,47 lei | |||
Sistem EloPOS™ E550091 - Sistem POS, 22 inch, 4 GB, Intel Celeron G4900T, HD1080, SSD de 128 GB | Precomandă | 9.959,73 lei | |||
Sistem EloPOS™ E937154 - Sistem POS, Ecran tactil, Capacitiv proiectat, 54.6cm (21.5''), 1920x1080 pixeli, Intel Celeron J, 2.5GHz, RAM: 4 GB, SSD: 128 GB, USB (2.0, 3.0, micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de deschidere, audio, suport VESA (100x100 mm, 75x75 mm), 14ms, luminozitate: 212,5cd, contrast: 1000:1, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (UE, SUA), suport, QSG, se comandă separat: sistem de operare, culoare: negru | Precomandă | 9.959,73 lei | |||
Sistem EloPOS™ E396134 - Sistem POS, 15 inci, HD1080, Win10, Core i3, 4 GB RAM, SSD de 128 GB, ecran tactil capacitiv proiectat cu 10 atingeri, fără ramă, antireflexie, negru, fără suport, hub I/O pentru montare pe perete | Precomandă | 9.608,45 lei9.614,25 lei | |||
Sistem EloPOS™ E511785 - Sistem POS, Ecran tactil, Capacitiv proiectat, 54.6cm (21.5''), 1920x1080 pixeli, Intel Core i3, 3,1 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, USB (2.0, 3.0, micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de deschidere, audio, suport VESA (100x100 mm, 75x75 mm), 14ms, luminozitate: 212,5cd, contrast: 1000:1, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (UE, SUA), QSG, se comandă separat: sistem de operare, culoare: negru | Precomandă | 9.172,53 lei9.501,54 lei | |||
Sistem EloPOS™ E859791 - Sistem POS, 15 inch 43", Windows 10, Core i5, 8 GB RAM, 256 SSD, ecran tactil capacitiv proiectat 10, fără ramă, antireflexie, negru, cu suport pentru hub I/O | Stoc Producator: 4 Livrare în 5-7 zile | 12.312,09 lei12.319,80 lei | |||
Sistem EloPOS™ E417915 - Sistem POS, HD1080 de 22 de inci, fără sistem de operare, Core i5, 16 GB RAM, SSD de 256, ecran tactil capacitiv proiectat cu 10 atingeri, fără ramă, antireflexie, negru, cu suport pentru hub I/O | Precomandă | 13.375,18 lei13.382,65 lei | |||
Sistem EloPOS™ Elo E547750 - Terminal POS multifuncțional, 15.6", Intel Celeron G4900T, 4, 128, PCAP 10-Touch | Precomandă | 7.532,23 lei7.536,80 lei | |||
Sistem EloPOS™ E932090 - Sistem POS, Ecran tactil, Capacitiv proiectat, 38,1 cm (15''), 1024x768 pixeli, Intel Core i5, 3,5 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, USB (2.0, 3.0, micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de acces, audio, suport VESA (75x75 mm), 23ms, luminozitate: 340cd, contrast: 800:1, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (UE, SUA), suport, QSG, se comandă separat: sistem de operare, culoare: negru | Precomandă | 10.361,85 lei10.733,55 lei | |||
Sistem EloPOS™ E442365 - Sistem POS, Capacitiv Proiectat, 39,6 cm (15,6''), 1366x768 pixeli, Intel Core i5, 3,5 GHz, RAM: 8 GB, SSD: 128 GB, USB (micro-USB), alimentat-USB (3x), RS232 (2x), Bluetooth (clasa 4), Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), sertar de deschidere, audio, DisplayPort, 10ms, luminozitate: 187cd, contrast: 400:1, Win 10 IoT Enterprise, incl.: sursă de alimentare, cablu de alimentare (EU), QSG | Precomandă | 10.820,47 lei11.208,58 lei |
Accesorii compatibile
Contracte garantie service
| BRAND | ELO |
|---|---|
| MODEL |
Sistem EloPOS™ 15-inch HD, Celeron, Win 10, Wall Mount I/O Hub Elo E440808











































Terminal Mobil Zebra MC9300 DPM MC930P-GSWBG4IN 
Recenzii
There are no reviews yet