Suportul extern de bobine de 3″ (76 mm) TDSTAND03 de la Start International, pentru role cu diametrul de până la 20″ (508 mm). Ideal pentru etichete, benzi adezive și materiale fără adeziv, compatibil cu distribuitoarele Start International. Oferă eficiență și versatilitate în utilizare.
810,80 lei TVA Inclus
Suport bobine 77 mm Start Int. TDSTAND03
Suportul extern de bobine de 3″ (76 mm) TDSTAND03 de la Start International este un accesoriu esențial pentru utilizarea eficientă a distribuitoarelor de bandă și etichete. Acest suport este proiectat să susțină rolele mari de etichete, bandă și materiale fără adeziv, facilitând utilizarea continuă și fără întreruperi în diverse aplicații industriale și comerciale.
Caracteristici
- Suport pentru Role Mari:
- Diametru Maxim al Rolei: Suportă role cu un diametru de până la 20″ (508 mm), permițând utilizarea unor cantități mari de material fără necesitatea schimbării frecvente a rolelor.
- Lățime Maximă: Lățimea maximă suportată a rolelor este de 3″ (76 mm), ideal pentru diverse aplicații de etichetare și bandă.
- Versatilitate:
- Materiale Diverse: Proiectat pentru a susține etichete, benzi adezive și materiale fără adeziv, oferind o versatilitate sporită în utilizare.
- Compatibilitate: Special creat pentru distribuitoarele de bandă și etichete Start International, asigurând compatibilitate și funcționalitate optimă.
- Construcție Robustă:
- Durabilitate: Construit din materiale de înaltă calitate, suportul extern de bobine asigură durabilitate și stabilitate pe termen lung în condiții de utilizare intensivă.
Ce este inclus în pachet?
- Suportul Extern de Bobine de 3″ (76 mm) TDSTAND03: Componenta principală pentru susținerea rolelor mari de material.
Specificații ale produsului
- Lățime Maximă: 3″ (76 mm)
- Diametru Maxim al Rolei: 20″ (508 mm)
- Utilizare: Etichete, benzi adezive și materiale fără adeziv
Beneficii
- Eficiență și Productivitate: Permite utilizarea rolelor mari de material, reducând frecvența schimbărilor și crescând eficiența operațională.
- Versatilitate: Poate fi utilizat cu o varietate de materiale, inclusiv etichete, benzi adezive și materiale fără adeziv, oferind flexibilitate în aplicare.
- Compatibilitate: Proiectat special pentru distribuitoarele de bandă și etichete Start International, asigurând o integrare perfectă și funcționare optimă.
- Durabilitate: Construcția robustă asigură o durată lungă de viață și fiabilitate în utilizare.
Aplicații
Suportul extern de bobine TDSTAND03 este ideal pentru utilizare în diverse aplicații industriale și comerciale, incluzând:
- Producție și Ambalare: Facilitarea utilizării continue a etichetelor și benzilor adezive în procesele de producție și ambalare.
- Logistică și Depozitare: Utilizarea eficientă a etichetelor pentru identificarea și gestionarea stocurilor.
- Retail și Comerț: Aplicarea rapidă și eficientă a etichetelor de preț și promoționale.
| BRAND | Start International |
|---|---|
| MODEL |
Only logged in customers who have purchased this product may write a review.


































Kiosk Interactiv Zebra CC6000 CC6000-10-320NLCWW
Cititor Coduri de Bare Zebra DS3678-ER2F003VZWW
Imprimanta portabila Zebra ZQ610-HC ZQ61-HUFAE04-00
Zebra OneCare Onsite 1 Year ZX9X Z1A1-ZX9X-1C0
Terminal Mobil Zebra MC9300 MC930B-GSEHG4RW
Terminal RFID Zebra MC9190-Z MC919Z-GA0SWEQZ2EU
Cititor RFID Fix Zebra FX9600 FX9600-82320A50-TH
Sled RFID Zebra RFD8500 Bluetooth RFD8500-1000110-JP
Tableta Zebra ET40 ET40AA-001D1B0-A6
Scanner inel Zebra RS5100 RS51B0-TEDNWR
Tableta Android Zebra ET51 ET51CE-G21E-00A6
Imprimanta etichete Zebra ZT610 ZT61046-T2E0100Z
Cititor Fix Zebra DS457 DS457-SREU20004
Reviews
There are no reviews yet.